Zpět na » Serie A » Di María má nakročeno do Interu, díky tomu United získají chorvatskou hvězdu

Serie A - Di María má nakročeno do Interu, díky tomu United získají chorvatskou hvězdu

Di María má nakročeno do Interu, díky tomu United získají chorvatskou hvězdu © as.com - Ángel di María

3

Líbilo se

14.07. - Inter Milán začíná tlačit na PSG, aby uspíšila prodej argentinského středopolaře Ángela di Maríi. Pokud bývalého hráče Manchesteru United pustí, Inter Milán prodá chorvatského záložníka Ivana Perišiče právě k Rudým ďáblům, kteří ho mají jako jeden z hlavních přestupových cílů.

Ivan Perišič se rozhodl, za každou cenu chce odejít do Manchesteru United. Ten ale za něj musí zaplatit minimálně 50 milionů eur. Takovou částku ale už podle několika italských médií Interu nabídl.

Přestupu tak teoreticky nic nebrání. Maximálně ta věc, že Inter stále nemá adekvátní náhradu. Tou by se měl stát argentinský záložník ve službách Paris St. Germain Ángel di María.

Ten už údajně souhlasil s přestupem do Itálie, klub se navíc přesunu svého klíčového hráče nebrání, jelikož chce v létě kádr výrazně přebudovat.

K možnému příchodu Argentince se vyjádřil i jeho krajan a kapitán Interu Milán, Mauro Icardi. "Di María? Každý ho zná, je skutečně skvělý. Uvidíme, zda jsou ty zvěsti pravdivé. Každopádně by to bylo skvělé," uvedl Icardi.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články