Zpět na » Serie A » Inter konečně dostal adekvátní nabídku za Perišiče. Opustí Milán?

Serie A - Inter konečně dostal adekvátní nabídku za Perišiče. Opustí Milán?

Inter konečně dostal adekvátní nabídku za Perišiče. Opustí Milán? © Daily Express - Ivan Perišič

2

Líbilo se

12.07. - Inter Milán dostal od Manchesteru již pátou nabídku za chorvatského záložníka Ivana Perišiče. A zdá se, že by anglický celek konečně mohl uspět. Perišiče chce José Mourinho do příštího úterý, kdy United odjížději na předsezónní turné.

30 milionů eur, 32, 45 a poté 20 milionů eur plus Matteo Darmian k tomu. Manchester United nabízel za Ivana Perišiče již čtyřikrát, ani jedna nabídka se ovšem nesetkala s úspěchem.

Nerazzurri vyrovnali Financial Fair Play a Perišiče tak nemuseli prodat. Rozhodli se tedy zveřejnit sumu, za kterou může Chorvat odejít. 55 milionů eur se ale Manchesteru United zdálo příliš.

Nyní je však situace jiná a United údajně udělají vše pro to, aby chorvatského záložníka měli k dispozici už do úterý, kdy celý tým odlétá na předsezónní turné do Číny. Hovoří o tom listy jako Daily Telegraph a Guardian.

Manchester United by tak v brzké době měl Interu Milán poslat finální nabídku, tedy 55 milionů eur. A jak již Inter několikrát prohlašoval, za tuto částku Perišiče do Anglie prodá. Přestupu osmadvacetiletého středopolaře tak nic nebrání.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

...no kvůli herní stránky bych ho nejradši udržel... ale zase 55 mil. je hezké, než ho třeba držet násilím, kdyby se rozhodl trucovat...

Vagiclean69
Oliva - 12.07. Odpovědět

Tomas Dvorak: Tobe se zda 55 mil. eur za Perisice jako adekvatni nabidka?

Oliva
Reklama
Reklama
Nejnovější články