Zpět na » Serie A » Prioritou pro Inter je nyní Lamela, Spalletti se nadále nevzdává ani Nainggolana

Serie A - Prioritou pro Inter je nyní Lamela, Spalletti se nadále nevzdává ani Nainggolana

Prioritou pro Inter je nyní Lamela, Spalletti se nadále nevzdává ani Nainggolana © football365.com - Erik Lamela

0

Líbilo se

12.07. - Trenér Interu Milán Luciano Spalletti stále touží získat svého někdejšího svěřence Radju Nainggolana. Prioritou je nyní nicméně zisk Erika Lamely z Tottenhamu. A blízko jsou Nerazzurri k obránci Dalbertovi, který by měl z Nice dorazit za 20 milionů eur.

Inter Milán získal dosud obránce Milana Škriniara a záložníka Borju Valera. Brzy by měl dorazit i obránce Nice Dalbert. Brazilec nakonec bude stát Inter jen 20 milionů eur.

Původně přitom francouzský celek požadoval o 10 milionů eur více. Takovou částku má navíc mladý Brazilec ve výkupní klauzuli. Inter ale dokázal cenu snížit na svou ideální sumu.

Po zisku Dalberta se Inter bude chtít zaměřit na ofenzivu. Trenér Luciano Spalletti stále doufá v zisk Radji Nainggolana, Římanům chce nabídnout 60 milionů eur.

Prioritou je nicméně nyní zisk Erika Lamely z Tottenhamu. Původně chtěl italský celek získat jiného hráče, který dříve působil v Serii A. Javier Pastore ale stojí 40 milionů eur a Spallettimu se navíc zcela nepozdává.

Tottenham Hotspur v Burnley - Premier League
Erik Lamela toho loni příliš neodehrál (zdroj: zimbio.com)

A tak se nyní Inter zaměřil na bývalého hráče římských Vlků. Argentinský ofenzivní záložník loni nehrál od října, trápila ho zraněná kyčel. Lamela by měl zmeškat i úvod sezóny, přesto o něj Inter stojí. Kvůli zdravotním problémům by navíc nemusel vyjít draho.

Tottenham jej před čtyřmi lety získal za 30 milionů eur, nyní by měl mít hodnotu o 10 milionů eur nižší.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články