Zpět na » Serie A » Šedivec pomohl pokořit Neapol

Serie A - Šedivec pomohl pokořit Neapol

0

18.03. - Juventus do 29. kola Serie B ještě nezasáhl a už se může radovat. Hlavní pronásledovatel turínského týmu v tabulce totiž po dlouhé době prohrál. Neapol vyšla naprázdno v Crotone a prsty v tom měl i český útočník Ĺ edivec.

Crotone zabralo v pravou chvíli. Tým z jihu Itálie se pohybuje u sestupové propasti. Sobotní výhra nad druhou Neapolí má proto pro Crotone cenu zlata. Skóre na stadiónu Ezia Scidy otevřel již v 8. minutě Ĺ edivec. V 18. minutě zvýšil na 2:0 Giampaolo. Azzurri se zmohli jen na zmírnění porážky zásluhou Zamboniho vlastního gólu. Neapol prohrála poprvé od 28. října.

Venku opět zaváhal Janov. V Ceseně domácím podlehl 2:1. Postupové šance se tak zvýšily pro Piacenzu, která doma s přehledem přehrála Frosinone rozdílem třídy 3:0. Hattrickem se o výhru zasloužil Daniele Cacia.

Poslední Arezzo poprvé nastoupilo pod vedením kouče Antonia Conteho. Spezia si však s týmem z chvostu tabulky s přehledem poradila. Conte byl za protesty navíc vyloučen.

Juventus čeká v pondělí domácí duel s Triestinou. Pokud hosté nebudou v Turíně bodovat, na Serii A již mohou definitivně zapomenout.

Juventus - Trestina hraje se 19.3. od 21:00

Nejlepší střelci: Del Piero (Juventus) 15, Bellucci (Boloňa) 13, Papa Waigo (Cesena) 12, Calaio' (Neapol) a Cacia (Piacenza) 10, Adailton (Janov), Jeda (Rimini), Pelle' (Cesena) a Trezeguet (Juventus) 9