Zpět na » Serie A » Bonucci v Anglii neskončí, nabídka přijde ze Španělska

Serie A - Bonucci v Anglii neskončí, nabídka přijde ze Španělska

Bonucci v Anglii neskončí, nabídka přijde ze Španělska © goal.com - Leonardo Bonucci

2

Líbilo se

02.07. - Třicetiletý italský obránce Leonardo Bonucci byl lákán dvěma anglickými velkokluby, Chelsea a Manchesterem City. Do Premier League ale s největší pravděpodobností neodejde. Pokud Ital požádá o přestup, skončí nejspíše ve Španělsku.

Leonardo Bonucci má za sebou další velmi povedenou sezónu, již sedmou v dresu Staré dámy. V létě se o něj ale zajímalo několik velkoklubů, především Manchester City a Chelsea.

Pep Guardiola i Antonio Conte ovšem mají smůlu, do Anglie se třicetiletý italský obránce nechystá. Místo toho by mohl skončit v Barceloně, která situaci okolo Bonucciho bedlivě sleduje.

Podle deníku Tuttosport se Barcelona v nejbližších dnech pokusí o první nabídku. Jednoduché to ale katalánský velkoklub mít nebude. Vedení Staré dámy totiž několikrát prohlásilo, že Bonucci momentálně není na prodej.

Zároveň ale dodává, že pokud hráč bude chtít odejít, klub mu bránit nebude. V takovém případě bude italský mistr s Barcelonou jednat, za Bonucciho si ale přeje částku okolo sedmdesáti milionů eur. Bude Barcelona ochotna nabídnout takovou sumu?

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články