Zpět na » Serie A » Vedení Interu cestuje do Paříže, koho chce dovést?

Serie A - Vedení Interu cestuje do Paříže, koho chce dovést?

Vedení Interu cestuje do Paříže, koho chce dovést? © The Independent - Adrien Rabiot

0

Líbilo se

01.07. - Sportovni ředitel Walter Sabatini a další členové vedení Interu Milán tento víkend odjíždějí do Paříže, aby s vedením PSG jednali o prodeji dvou kvalitních středopolařů. O koho se jedná a kolik by Nerazzurri mohli ve Francii nechat finančních prostředků?

Sportovni ředitel Walter Sabatini a další členové vedení Interu Milán by měli dnes odcestovat do Paříže. Hlavním cílem je setkání s představiteli PSG a dohoda ohledně Ángela di Maríi.

Inter se o argentinského středopolaře s italským pasem pokoušel již několikrát, nyní ale cítí největší šanci. Z Manchesteru United přišel di María před dvěma lety za 63 milionů eur, Inter věří, že jej může získat za 50 milionů eur.

Podle Mediaset Premium, Sport Italia a Tuttosport je momentálně di María pro Inter prioritou a hodlá ho získat za každou cenu. Údajně by se Inter nebránil ani případné hráčské kompenzaci.

A ještě jednoho hráče by Nerazzurri pro novou sezónu rádi získali. Dvaadvacetiletý Adrien Rabiot je na seznamu Interu už taky pár přestupových období, nyní je ale Inter odhodlán francouzského středopolaře získat. Za Rabiota by milánský klub měl zaplatit asi 30 milionů eur.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články