Zpět na » Serie A » Chelsea se Zenitu snaží ukrást hvězdu římských Vlků

Serie A - Chelsea se Zenitu snaží ukrást hvězdu římských Vlků

Chelsea se Zenitu snaží ukrást hvězdu římských Vlků © express.co.uk - Kostas Manolas

0

Líbilo se

28.06. - Zenit Petrohrad měl s Kostasem Manolasem i týmem dohodu, na poslední chvíli chce ale řeckého obránce ruskému celku přebrat anglická Chelsea. A za hráče má nabídnout o pár milionů eur víc. Podaří se Contemu mistrovský tah?

Kostas Manolas a Leandro Paredes, tyto dva hráče si vyhlédl nový kouč Zenitu Petrohrad Roberto Mancini. A měl být úspěšný, oba dva souhlasili a Zenit se domluvil i s vedením AS.

Oba měli přijít na 65 milionů eur, přičemž řecký obránce měl stát 35 milionů eur a dalších pět milionů eur mělo putovat do Říma v podobě bonusů.

Jenže na poslední chvíli se vše změnilo a do hry nečekaně vstoupil anglický mistr z Londýna. Manolas, který je v Řecku a brzy se měl podrobit zdravotní prohlídce, totiž chtěl mít ve smlouvě svou gáži v eurech než v rublech.

Premium Sport tak hlásí, že do hry na poslední chvíli vstoupila Chelsea a hodlá Manolase přetáhnout na svou stranu. Římu má okamžitě nabídnout 40 milionů eur a hráči údajně notně vylepšenou smlouvu. Je ale otázkou, zda už přeci jen není pozdě a zda Manolas opravdu neskončí v Rusku.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články