Zpět na » Serie A » Přijatelná náhrada za Alvese? Problémový reprezentant Pobřeží slonoviny

Serie A - Přijatelná náhrada za Alvese? Problémový reprezentant Pobřeží slonoviny

Přijatelná náhrada za Alvese? Problémový reprezentant Pobřeží slonoviny © suggestkeyword.com - Serge Aurier

2

Líbilo se

19.06. - Dani Alves míří do Manchesteru City a Juventus tak musí hledat náhradu na pravé straně. Tou by se mohl stát Serge Aurier z Paris St. Germain, který má za sebou velmi rozpačitou sezónu. Ve Francii je nazýván problémovým.

Problémový hráč, takové označení si ve Francii vysloužil reprezentant Pobřeží slonoviny Serge Aurier. Čtyřiadvacetiletý obránce byl kvůli napadení policisty odsouzen k vězení, na sociální síti urážel tehdejšího trenéra PSG Laurenta Blanca a v dresu reprezentace naznačoval směrem k divákům podříznutí krku.

Přesto se nyní o něj zajímá italský mistr z Turína. A to především díky dvěma faktům. Starou dámu brzy opustí Dani Alves, který má namířeno do Manchesteru City. Druhým důvodem je cena Auriera, Pařížanům stačí suma okolo deseti milionů eur.

Pro italský velkoklub je tak Aurier poměrně přijatelná náhrada za Alvese na pravé straně obrany. Podle serveru Calciomercato.com ale Juventus bude muset bojovat s anglickým Tottenhamem, který údajně může nabídnout až 20 milionů eur.

Tak či tak, vítězný celek bude muset Auriera umravnit, jinak jeho další angažmá nedopadne nejlépe. Letos zasáhl Aurier jen do jednatřiceti zápasů, na vině bylo zranění i příchod Thomase Meuniera.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

jen do jednatřiceti zápasů Smajlík 5

12player
Reklama
Reklama
Nejnovější články