Zpět na » Serie A » Juventusu pomůže Verratti, jednat začíná i s Liverpoolem

Serie A - Juventusu pomůže Verratti, jednat začíná i s Liverpoolem

Juventusu pomůže Verratti, jednat začíná i s Liverpoolem © Daily Express - Emre Can

1

Líbilo se

18.06. - Steven N´Zonzi byl prioritou Staré dámy, Sevilla ale nehodlá snižovat cenu, která je uvedena ve výkupní klauzuli. Proto se Juventus zaměřil na Emreho Cana, kterému v Liverpoolu po následující sezóně skončí kontrakt. A zájem má italský mistr i o středopolaře Barcelony, výrazně by v tomto případě mohl pomoci Marco Verratti.

Steven N´Zonzi už údajně souhlasil s podmínkami smlouvy v Juventusu, Sevilla ale přestup zamítla. Přesněji řečeno, se Starou dámou se nedomluvila na odstupném.

Ve výkupní klauzuli stojí částka 40 milionů eur a španělský celek neslevil ani o milion. Tolik Juventus za francouzského středopolaře nezaplatí. Stará dáma má ale v rukávu tři další alternativy, novou prioritou se tak stal Emre Can z Liverpoolu.

Tomu na konci příští sezóny vyprší kontrakt a k prodloužení se hráč příliš nemá. Juventus by tak německého středopolaře mohl získat výrazně levněji. Druhou volbou je Blaise Matuidi. V případě, že se francouzský záložník rozhodne opustit PSG, bude mít namířeno do Itálie. Juventus by ale musel bojovat s Interem, který o Matuidiho taktéž stojí.

FC Barcelona v Paris Saint-Germain - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg
Uvidíme Blaise Matuidiho v Itálii? (zdroj: zimbio.com)

A Allegri stále nepřestává snít o tom, že do svého kádru získá Nemanju Matiče. O srbského defenzivního hráče se zajímá už čtyři přestupové období, nyní má ale zjevně největší šanci. Chelsea totiž získala Tiemouého Bakayoka a je možné, že místo nezůstane právě pro Matiče.

Juventus by rád získal minimálně jednoho z těchto tří borců, následně by se chtěl zaměřit na Ivana Rakitiče z Barcelony. I ten figuruje v seznamu Massimiliana Allegriho pro následující sezónu. V tomto případě by mohl výrazně pomoci Marco Verratti.

Pokud italský středopolař odejde z Paříže a připojí se ke katalánskému velkoklubu, bude Rakitič k prodeji. Podle listu Mundo Deportivo by Juventusu mohlo stačit 30 milionů eur.

FC Barcelona - Training & Press Conference
Ivan Rakitič na cestě do Turína? (zdroj: zimbio.com)

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články