Zpět na » Serie A » Arsenal neuspěje ani s Cuadradem, ten začíná jednat ve Francii

Serie A - Arsenal neuspěje ani s Cuadradem, ten začíná jednat ve Francii

Arsenal neuspěje ani s Cuadradem, ten začíná jednat ve Francii © The Sun - Juan Cuadrado

1

Líbilo se

18.06. - Arsenal neuspěl s první nabídkou za Juana Cuadrada a zdá se, že další příležitost nedostane. Stará dáma totiž začala jednat s Paris St. Germain. S hráčem už se pařížský velkoklub údajně dohodl, nyní chybí jen souhlas vedení italského mistra.

Arsenal za Juana Cuadrada nabízel 20 milionů eur, to by ale Juventus byl sám proti sobě, kdyby přestup kolumbijského záložníka povolil.

Nedávno totiž uplatnil opci na přestup, Chelsea přitom dohromady zaplatil 25 milionů eur. Stará dáma tak požaduje minimálně 30 milionů eur, ideální by byla suma ještě o pět milionů eur vyšší.

A s takovou částkou údajně nemají problém v Paříži. PSG loni senzačně vypadlo s Barcelonou v Lize mistrů a nezvládlo ani boj o francouzský titul. Před novou sezónou se tak chce výrazně posílit, hlavní posilou je dosud Pierre-Emerick Aubameyang.

Dalším hráčem by mohl být Juan Cuadrado. Ten už nemá figurovat v dalších plánech Massimiliana Allegriho, přesto Juve chce alespoň 30 milionů eur. K takové sumě se už PSG přiblížilo, definitivní dohodě tak nic nebrání. Přestup by údajně mohl být zpečetěn do konce června.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kuzma - 19.06. Odpovědět

Naivní přestupová politika.

kuzma
shermen - 18.06. Odpovědět

Mě ten Arsenal přijde úplně vylizany.. Nabízet 20 mega za hráče který stál minulý rok 25 a k tomu jeho hodnota určitě vzrostla...

shermen
Reklama
Reklama
Nejnovější články