Zpět na » Serie A » První nabídka za Donnarummu, Real využívá situace

Serie A - První nabídka za Donnarummu, Real využívá situace

První nabídka za Donnarummu, Real využívá situace © zimbio.com - Gianluigi Donnarumma opustí AC Milán.

2

Líbilo se

16.06. - Ještě nedávno se spekulovalo o tom, že Manchester United chce získat Gianluigiho Donnarummu za 75 milionů eur. Nyní po italském gólmanovi zatoužil Real Madrid. Částka, kterou milánskému AC nabízí, ovšem není ani poloviční.

AC Milán včera oznámil, že Gianluigi Donnarumma nepodepíše s týmem novou smlouvu a po příští sezóně by se tak mohl stát volným hráčem.

To ale Rossoneri nepřipustí, mladého italského gólmana v létě prodají. Ne ovšem za takovou cenu, jakou by si představovali. Ještě nedávno se hovořilo o tom, že Manchester United v případě odchodu Davida De Geyi nabídne za Donnarummu 75 milionů eur.

V PSG se mluvilo o částce jen o deset milionů eur nižší. Nic takového se ale konat nebude. Dnes to dokázal Real Madrid, který za Itala chystá první nabídku. A není to ani polovina nabízené částky od vedení Rudých ďáblů.

Bílý balet chce využít situace a Donnarummu získat za pouhých 30 milionů eur. Podle MilanNews.it je Real v trvalém kontaktu s hráčem i agentem Mino Raiolou a brzy by mělo dojít k dohodě mezi osmnáctiletým mladíkem a klubem.

Milán bude nejspíše čekat na lepší nabídku, je ale otázkou, zda přijde. Dodejme, že o Donnarummu nadále stojí PSG a situaci bedlivě sledují i v Manchesteru a Turíně.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Co tak prestat publikovat totalne sracky? Ako preco by United nukalo za hraca, co po roku moze odist zadarmo 75 milionov a navyse, ak maju DDG. Vy aj rozmyslate?

Barbar_Onan

Jako dobře je mu 18, určitě má ohromnou kvalitu, ale není tu možnost, že za pevnou obranou, kde je potřeba i zkušenost a hlavně vytasit mega důležitej zákrok třeba jen 1x, 2x za zápas shoří jak papír? U gólmanů povaha vypovídá o možným úspěchu či neúspěchu víc než u hráčů v poli. A povahou se k těm nejlepším moc nepřibližuje... Vážně si myslím, že měl v Miláně zůstat tak aspoň ještě 2 sezóny. Nevěřím, že by se při podepisování smlouvy nedohodli na výkupce pod 50 mega. Což při dnešních cenách?

Bal-lack
Reklama
Reklama
Nejnovější články