Zpět na » Serie A » Cuadrado je lákán anglickými kluby, první nabídku Juventus odmítl

Serie A - Cuadrado je lákán anglickými kluby, první nabídku Juventus odmítl

Cuadrado je lákán anglickými kluby, první nabídku Juventus odmítl © www.thesecretfootballer.com - Juan Cuadrado v dresu Juventusu.

0

Líbilo se

15.06. - Juan Guillermo Cuadrado je lákán dvěma londýnskými kluby k přestupu z Turína. Italský mistr ovšem o svého kolumbijského křídelníka přijít nechce a proto první nabídku ve výši dvaceti milionů eur s díky odmítl. Přijdou další?

V květnu Juventus uplatnil opci a natrvalo získal Juana Cuadrada z anglické Chelsea. V Premier League odehrál kolumbijský reprezentant jen 12 utkání, navíc nastupoval výhradně jen z lavičky.

Cuadrado se tak vrátil do Itálie, na hostování jej získal Juventus. A v Turíně si to devětadvacetiletý záložník oblíbil, odehrál dvě vynikající sezóny a zařadil se mezi hráče, o které je v Evropě zájem.

Ten má Arsenal i Tottenham, první nabídku Staré dámě zaslal Arséne Wenger, s dvaceti miliony ale neuspěl. Juventus totiž za Cuadrada zaplatil 25 milionů eur a další 4 miliony poslal do Londýna v podobě bonusů.

Brzy navíc italský mistr získá Patrika Schicka a přijít by mohl i Douglas Costa. Odchod Cuadrada tak nereálný není, vedení Bianconeri si ovšem za kolumbijského hráče představuje minimálně 35 milionů eur. Nabídne některý z londýnských celků takovou sumu?

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
shermen - 16.06. Odpovědět

do PSG

shermen
Eidur - 16.06. Odpovědět

Nemyslím, že by to Arsenal s Cuadradem vyhrál. Dle mě se do PL nehodí

Eidur

No Wenger škudlí každé euro a pak si stěžuje že je Arsenal tam kde je. Smajlík 3

MESSIFCB
Reklama
Reklama
Nejnovější články