Zpět na » Serie A » Inter a AS bojují o mladého nizozemského mistra

Serie A - Inter a AS bojují o mladého nizozemského mistra

Inter a AS bojují o mladého nizozemského mistra © zimbio.com - Rick Karsdorp na odchodu z Rotterdamu?

1

Líbilo se

14.06. - Inter Milán a AS Řím uzavřely gentlemanskou dohodu a po prodeji Antonia Rüdigera nebudou útočit na další hráče opačného klubu. Jinak si ale konkurovat můžou, to jen potvrzuje fakt, že oba chtějí získat Ricka Karsdorpa, nizozemského mistra z Feyenoordu.

Dvaadvacetiletý nizozemský obránce Rick Karsdorp prožil ve Feyenoordu průlomovou sezónu. S rotterdamským celkem dokázal triumfovat v Eredivisie a poprvé si zahrál i v nizozemské reprezentaci.

Nyní by mohl Karsdorp odejít do zahraničí, o jeho služby stojí AS Řím a Inter Milán. Oba kluby údajně uzavřel gentlemanskou dohodu, že si po prodeji německého obránce Antonia Rüdigera nebudou nárokovat další hráče opačného týmu.

Feyenoord v Manchester United FC - UEFA Europa League
Rick Karsdorp v utkání proti Manchesteru United. (zdroj: zimbio.com)

Jinak si ovšem konkurovat mohou, což dokládá i Karsdorp. Feyenoord si za něj představuje 18 milionů eur, což ani pro jeden tým nebude problém.

Je ale pravdou, že žádný celek zatím tuto částku nenabídl. Podle La Gazzetty se jako první o Karsdorpa přihlásil AS Řím, ten ale nabídl pouze 12 milionů eur. S dalším návrhem přispěchal Inter, sumu zvýšil o tři miliony. K dohodě ale zatím nedošlo.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Abaddon - 14.06. Odpovědět

Nevím, kde se vzala informace o nějaký dohodě, která je tu i v dalších článcích, ale dneska na tiskovce Monchi řekl, že Rüdiger nikam nepůjde.

Abaddon
conts - 14.06. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://timesen.blogspot.cz/

conts
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články