Zpět na » Serie A » Juventus se chce dotáhnout na AC, přijít by mohl Costa

Serie A - Juventus se chce dotáhnout na AC, přijít by mohl Costa

Juventus se chce dotáhnout na AC, přijít by mohl Costa © lebuzz.eurosport.co.uk - Douglas Costa

3

Líbilo se

13.06. - Juventus znovu nezvládl finále Ligy mistrů a proto chce v létě využít téměř všechny volné finanční prostředky k posílení kádru. Přijít by mohl Ángel di María či Federico Bernardeschi. Stará dáma navíc brzy začne jednat s Bayernem Mnichov o prodeji Douglase Costy.

Zdá se, že Stará dáma chce většinu financí investovat do středové řady. V brance problém není, navíc by měl brzy přijít Wojciech Szczesny.

Obrana je sehraná a ani zde problém není. Natož v útoku, kde působí kvalitní duo Paulo Dybala - Gonzalo Higuaín. Vedení Juventusu má ale nejspíš pochybnosti o středové linii, kde by mohli přijít tři vynikající hráči.

Především chce ale co nejdřív zachytit tempo milánského AC. To se rozhodlo posilnit na všech úrovních. Přišli již Mateo Musacchio, Franck Kessie, Ricardo Rodriguez a André Silva, v jednání je navíc několik dalších věhlasných hráčů.

Stará dáma brzy získá Patrika Schicka, do zálohy by si poté trenér Massimiliano Allegri představoval trio Ángel di María - Federico Bernardeschi - Douglas Costa.

S posledně jmenovaným by měl Juventus brzy začít jednat. A to především ohledně gáže, Costa si totiž představuje okolo sedmi milionů eur za sezónu. S tím ale u italského mistra počítat nemůže.

Jednání Juventus jistě povede i s vedením Bayernu, ten totiž za brazilského středopolaře požaduje 50 milionů eur. Costa přitom před dvěma lety přišel z Ukrajiny jen za 30 milionů a navíc letos neodehrál úplně nejlepší sezónu.

Stará dáma má ovšem s bavorským velkoklubem velmi dobré vztahy a zdá se tedy, že snížit požadovou sumu nebude až tak složité. Juventus by si přál částku okolo pětatřiceti milionů eur.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články