Zpět na » Serie A » Pepe po sezóně skončí v Realu, mohl by odejít na San Siro

Serie A - Pepe po sezóně skončí v Realu, mohl by odejít na San Siro

Pepe po sezóně skončí v Realu, mohl by odejít na San Siro © Daily Star - Pepe

0

Líbilo se

13.05. - Obránce Pepe po sezóně ukončí svou štaci v Realu Madrid a s největší pravděpodobností zamíří mimo Pyrenejský poloostrov. Zájem o něj má PSG nebo týmy z čínské ligy, nově by ale portugalského obránce chtěly získat oba milánské celky.

Čtyřiatřicetiletý obránce je nedílnou součástí Realu Madrid od sezóny 2007/2008, po tomto ročníku La Ligy mu ovšem vyprší kontrakt a Real Madrid s ním novou smlouvu nepodepíše.

Pepe se tak stane volným hráčem a podle posledních informací si bude moci vybírat. Zájem má Paris St. Germain a také několik čínských klubů, nejvýrazněji se o Portugalce zajímá Hebei China Fortune.

V úvahu připadá i angažmá v Major League Soccer, podle některých zdrojů ale Pepe chce ještě nějaký ten čas strávit v Evropě a především v jedné z pěti nejlepších evropských lig.

A tak se nabízí další možnost, přesun na San Siro. Italská média mají jasno, Pepeho chtějí oba milánské celky a nyní je pouze otázkou, který Milán v tomto případě zvítězí. Jak AC, tak Inter hledají posilu do zadních řad a Pepe by mohl být výhodným nákupem.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
shermen - 13.05. Odpovědět

Pepe je zkušený obránce, může hrát ještě 2 roky v klubu s vysokou úrovní. Rád bych ho viděl v jednom z týmu PSG, AC, nebo Inter.

shermen

Před nedávnem jsme se loučil s Ikerem, Xabim, Arbeolou. Teď odchází další část dříve stavebních pilířů Realu, Pepe a Fabio. Smajlík 13 Pořád se mi tomu nechce věřit, ale čas bohužel nezastavíš ! Díky za vše hoši Smajlík 17 Stejně si ale myslím, že je Pepe nadále nejlepší stoper Realu..

MegaSuperstar

Vrátí se Vallejo z hostování a aspoň konečně dostane Varane víc prostoru pro zlepšování

sonnyblack
M1Ozil - 13.05. Odpovědět

:(

M1Ozil
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články