Zpět na » Serie A » Vedení Interu Milán šokovalo, Pioli dotrénoval

Serie A - Vedení Interu Milán šokovalo, Pioli dotrénoval

Vedení Interu Milán šokovalo, Pioli dotrénoval © zimbio.com - Stefano Pioli na lavičce Interu Milán.

0

Líbilo se

09.05. - Vedení Interu Milán mělo několik příležitostí k vyhození kouče Stefana Pioliho. Nyní tak učinilo, do konce aktuální sezóny ale zbývá odehrát už jen tři kola a tak se jedná o poměrně překvapivé rozhodnoutí. Pioli je tak propuštěn, už má ale údajně nový tým.

Inter rozhodně šokoval. Vedení mohlo Stefana Pioliho odvolat už mnohokrát, stalo se tak ale až tři zápasy před koncem sezóny.

Nerazzurri mají nyní neuvěřitelně špatnou formu, v posledních deseti zápasech získali jen dva body. A Pioli tuto situaci nedostál, Inter tak v jedné sezóně bude mít čtyři trenéry. Sezónu měl začít Roberto Mancini, který skončil dva týdny před začátkem sezóny.

Neudržel se ani Nizozemec Frank de Boer, kterého na začátku listopadu vystřídal právě Pioli.

"FC Internazionale Milano oznamuje, že trenér Stefano Pioli byl odvolán ze své pozice spolu s jeho technickým personálem. Inter děkuje Stefanovi a jeho spolupracovníkům za náročnou práci, kterou vykonali za posledních šest měsíců," stojí v oficiálním prohlášení klubu.

"Příležitost vést tým do konce sezóny dostal současný trenér mládeže Stefano Vecchi. Klub se od tohoto okamžiku začne připravovat na příští sezónu," doplňuje se v prohlášení.

Podle nejnovějších informací stojí za koncem Pioliho i fakt, že se bývalý trenér Lazia údajně dohodl na smlouvě s Fiorentinou. Momentálně tak Inter převezme Vecchi, vedení chce ale brzy jednat s triem Antonio Conte, Diego Simeone, Luciano Spalletti.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 10.05. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://damtese.blogspot.cz/

Kadim - 10.05. Odpovědět

Článek nečtu, možná se to tam někde píše... Nicméně zas takový překvapení to neni, protože Pioli nabídl cca před měsícem sám rezignaci, kterou vedení odmítlo. Od tý doby Inter prakticky prohrál, co mohl. Takže překvapení to moc neni.

Kadim
Reklama
Reklama
Nejnovější články