Zpět na » Serie A » Bacca opustí Milán, zájem chce obnovit Arsenal

Serie A - Bacca opustí Milán, zájem chce obnovit Arsenal

Bacca opustí Milán, zájem chce obnovit Arsenal © dailymail.co.uk - Carlos Bacca skóruje.

1

Líbilo se

28.04. - Carlos Bacca v létě stoprocentně opustí milánskou metropoli a zamíří mimo Serii A. Zájem má několik španělských klubů, je ale možné, že Bacca bude chtít čelit nové výzvě. Zlákat by ho tak mohl Arséne Wenger, který by rád obnovil zájem o tohoto kolumbijského útočníka.

Už loni byl Carlos Bacca na prodej a AC Milán se tehdy domluvil s West Hamem. 30 milionů eur Rossoneri stačilo, ale kolumbijský útočník se s Kladiváři na osobních podmínkách nedohodl.

V Miláně tak setrval, ovšem letos je jisté, že po sezóně AC opustí. Trenér Vincenzo Montella není spokojen s přístupem útočníka a i proto jej vynechal z minulého utkání proti Empoli. Zprávy z Itálie navíc naznačují, že Bacca nebude hrát ani proti Crotone.

Podle Tuttomercatowebu se o třicetiletého forvarda zajímá Valencia a Bacca by se tak v klubu mohl setkat se Simone Zazou, který ještě nedávno působil v Juventusu a také West Hamu.

Pravděpodobnější je ale verze, že svůj zájem obnoví Arséne Wenger a Bacca se nakonec přeci jen objeví v Premier League. Tentokrát by údajně mohla stačit částka i ve výši pětadvaceti milionů eur.

Střelec čtrnácti branek z letošní sezóny by uvítal i návrat do Sevilly, kde prožil nejlepší období své dosavadní kariéry. O tomto klubu ale zatím v souvislosti s Baccou slyšet nebylo.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články