Zpět na » Serie A » Bonucci věří, že Juventus má na to vyhrát treble

Serie A - Bonucci věří, že Juventus má na to vyhrát treble

Bonucci věří, že Juventus má na to vyhrát treble © zimbio.com - Leonardo Bonucci v souboji s Neymarem.

0

Líbilo se

22.04. - Leonardo Bonucci téměř bezchybným výkonem v obraně pomohl vyřadit Barcelonu a nyní sní o tom, že Stará dáma získá v letošní sezóně treble. A od něj úřadující italský mistr skutečně není daleko. Bonucci tvrdí, že důležitá bude v závěru především mentalita.

Treble naposledy některý z italských týmů vyhrál v roce 2010, tehdy s Wesley Sneijderem a Diego Militem zářil Inter Milán.

Letos má k němu velmi blízko Juventus. Ligu ovládne pošesté za sebou zcela jistě, v italském poháru si zahraje finále proti Laziu a v Lize mistrů už je v semifinále.

Stará dáma si tak věří a mezi hráče, kteří začínají o treble mluvit, se řadí i obránce Leonardo Bonucci. Ten proti Barceloně ve čtvrtfinále předvedl téměř bezchybný výkon a podle něj Juventus letos skutečně může Ligu mistrů ovládnout.

"Máme velkou šanci dostat se do Cardiffu a nakonec tuto trofej zvednout k nebi. Proti Barceloně jsme doma ukázali fantastický útočný fotbal a věděli jsme, že ve Španělsku jim nesmíme nic dovolit. A to jsme splnili, místo toho jsme měli několik vlastních šancí," těšilo Bonucciho.

"V Lize mistrů jsou nyní čtyři týmy, které dokázaly, že jsou nejlepší v Evropě. Nyní je na nás, abychom dokázali, že jsme hladoví ve své cestě pokračovat," hovořil dále brzy třicetiletý obránce.

"Nesmíme to přehnat s nadšením, musíme zůstat nohama na zemi. Všechno to teď bude o naší mentalitě," dodával Leonardo Bonucci.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články