Zpět na » Serie A » Hartova budoucnost? V Itálii rozhodně ne, chystá se návrat do Anglie

Serie A - Hartova budoucnost? V Itálii rozhodně ne, chystá se návrat do Anglie

Hartova budoucnost? V Itálii rozhodně ne, chystá se návrat do Anglie © fourfourtwo.com, skysports.com, fotbalportal.cz - Joe Hart do Liverpoolu?

0

Líbilo se

19.04. - Joe Hart se sice setrvání v Turíně původně nebránil, ale nyní to vypadá, že se po sezóně vrátí do Premier League. Turín nemá dostatek financí, a tak se po sezóně musí Harta vzdát. Angličan se tedy vrátí do soutěže, kterou zná nejlépe. Nezamíří však do Manchesteru City.

Turín je s Joe Hartem spokojený, jeho setrvání si ale nemůže finančně dovolit a Manchester City už neplánuje hráče poslat na další roční hostování.

Pep Guardiola chce Hartův definitivní odchod, což se v létě také stane. Anglická reprezentační jednička se ovšem vrátí na Ostrovy, podle posledních informací by se Hart měl stát novým gólmanem Liverpoolu.

Podle deníku Sun vedení Citizens nastavilo prodejní cenu na 20 milionů liber, čemuž se manažer Jürgen Klopp nebrání a v létě tak Harta s největší pravděpodobností získá.

Spokojen tak bude i bývalý obránce Reds Jamie Carragher, který už na konci roku prohlašoval: „Pokud by mi někdo řekl: Přestupové okno je otevřeno, můžete jít a získat Joa Harta, udělal bych to. Kdybych byl Jürgenem Kloppem, udělal bych to.“

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kaiser - 20.04. Odpovědět

Hart má svoje kvality,o tom žiadna,ale to ukazoval hlavne vo veľkých zápasoch,v tých kde o nič nešlo dosť často a niekedy dosť vtipne chyboval.Určite to je ale lepší brankár ako Mignolet,ktorý by zrejme Hartovym príchodom musel odísť

Kaiser
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články