Zpět na » Serie A » Juventus chystá plán, letním cílem Schick

Serie A - Juventus chystá plán, letním cílem Schick

Juventus chystá plán, letním cílem Schick © zimbio.com - Patrik Schick v dresu Sampdorie Janov.

0

Líbilo se

14.04. - Juventus Turín v létě aktivuje výkupní klauzuli Patrika Schicka a českého útočníka vykoupí ze Sampdorie Janov. S mladým českým útočníkem, který se výrazně v Itálii prosazuje, má ale úřadující mistr další plány.

Patrik Schick se v Itálii skvěle zabydlel a v Sampdorii nasázel už 10 branek. Na jeden gól mu přitom stačí jen 110 minut, v tomto ohledu patří mezi nejlepší.

Není tak divu, že se o něj zajímají Neapol, Inter Milán, Chelsea či Arsenal. Jenže se zdá, že pro klub i samotného hráče bude nejlepší Juventus, který má se Schickem zajímavý plán.

V létě hodlá úřadující mistr Schicka za 25 milionů eur vykoupit, ale ještě minimálně jednu sezónu jej nechá hrát v Sampdorii. Stejně to Juventus udělal s Mattia Caldarou, kterého Stará dáma získala z Atalanty, ale mladý obránce stále působí v Bergamu.

Plán Juventusu je tak velmi snadný, ale zároveň efektivní. Juventus bude mít Schicka pod svou kontrolou, ale nechá jej plně se v Itálii rozvíjet a navíc se mu dostane dostatku časového vytížení.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 15.04. Odpovědět

To neni spatne,ale mysli ,ze to tak chtel i Inter

Baty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články