Zpět na » Serie A » Juventus nabídne za Verrattiho astronomickou sumu

Serie A - Juventus nabídne za Verrattiho astronomickou sumu

Juventus nabídne za Verrattiho astronomickou sumu © goal.com - Marco Verratti

0

Líbilo se

29.03. - Juventus bude chtít vzít PSG v létě Ángela Di Maríu a také Marca Verrattiho. Za italského středopolaře hodlá nabídnout astronomickou částku. Záviset ale bude především na postoji hráče, vztahy PSG a Juventusu jsou totiž na bodu mrazu.

Juventus a PSG nemají ideální vztahy, přesto chce úřadující italský mistr francouzskému velkoklubu vyfouknout dvě hvězdy.

Zájem má Stará dáma o Ángela Di Maríu, prioritou číslo jedna je ovšem nahrazení Paula Pogby, který odešel do Manchesteru United. A k tomu by mohl posloužit italský záložník Marco Verratti.

Čtyřiadvacetiletý záložník by se mohl po pěti letech vrátit do rodné země, v roce 2012 přestupoval do PSG z Pescary za pouhých 12 milionů eur. Nyní si jej PSG cení na rovných 100 milionů eur.

Generální ředitel Giuseppe Marotta hodlá jednat s vedením francouzského klubu a poté by rád nabídl částku ve výši osmdesáti milionů eur. Nejspíš ale rozhodne až postoj samotného hráče, jelikož PSG s Juventusem příliš jednat nechce.

Verratti několikrát potvrdil úmysl setrvat v Paříži, Juventus je ovšem jeho oblíbeným klubem a Ital se netají tím, že by jednou chtěl nastupovat v dresu Staré dámy. Stane se tak už v létě?

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články