Zpět na » Serie A » Hartovy chyby zajistily Interu jen bod, AC bere vítězství

Serie A - Hartovy chyby zajistily Interu jen bod, AC bere vítězství

Hartovy chyby zajistily Interu jen bod, AC bere vítězství © zimbio.com - Joe Hart proti Interu výrazně chyboval.

0

19.03. - REVIEW Joe Hart předvedl další minely a připravil tím Turín o výhru nad Interem Milán. Ten ale po remíze ztrácí šance na předkolo Ligy mistrů. Do pohárů naopak chce proniknout AC Milán, doma v rámci 29. kola porazil Janov jedinou brankou Matiho Fernándeze.

FC Turín 2:2 (1:1) Inter Milán

Branky: 33. Baselli (Moretti), 59. Acquah (Iturbe) - 27. Kondogbia (D´Ambrosio), 62. Candreva (Ansaldi)

Inter Milán poprvé dopravil míč do sítě už v 9. minutě, Icardi ale v době střely stál v ofsajdovém postavení. Hosté se nicméně dostali do vedení, ve 27. minutě vypálil Kondogbia a k překvapení všech skončil míč v síti.

Hostující záložník nevyslal žádnou prudkou střelu, Hart ale chyboval a míč ve svých rukavicích nedokázal udržet.

FC Torino v FC Internazionale - Serie A
Geoffrey Kondogbia slaví úvodní gól. (zdroj: zimbio.com)

Chybu Harta brzy napravil Baselli. Po rohovém kopu míč prodloužil Moretti a Baselli taktéž hlavičkou překonal bezmocného Handanoviče. První půle tak nakonec skončila remízovým stavem.

Na začátku druhé půle mohl poslat domácí do vedení Belotti, Handanovič ale skvěle zasáhl. Přesto se Turín do vedení dostal, v 59. minutě se krásnou točenou ranou trefil Acquah.

Jenže ani tento náskok nevydržel dlouho. Už za tři minuty nacentroval Ansaldi, Hart míč nedokázal vyrazit a Antonio Candreva měl už jednoduchou pozici. Hart tak předvedl dvě hrubky a Turín tím přišel o výhru.

V závěru měl obrovskou šanci Perišič, domácí branku však přestřelil. Inter tak jen remizoval a ztratil důležité body v boji o předkolo Ligy mistrů.

AC Milán 1:0 (1:0) FC Janov

Branka: 34. M. Fernández (Lapadula)

Už ve třetí minutě museli domácí nuceně střídat, Bertolacciho nahradil Locatelli. A právě Locatelli v sedmé minutě nádherně vypálil a z voleje jen těsně minul pravou tyč hostující branky.

O čtyři minuty později pálil Taarabt, bez problémů zasáhl Donnarumma. Od té chvíle útočil jen jeden celek, domácí ale dlouho nemohli trefit bránu. Mimo pálil Ocampos, Deulofeu i Zapata, ve 34. minutě se ale AC konečně dočkalo.

Na krásnou přihrávku Lapaduly si naběhl Mati Fernández a parádním obloučkem překonal gólmana Lamannu. V dalším průběhu Milán kontroloval hru, ovšem k další šanci se již nepropracoval.

AC Milan v Genoa CFC - Serie A
Mati Fernández slaví gól do sítě Janova. (zdroj: zimbio.com)

V 55. minutě zahrozil z úhlu Lapadula, ovšem Lamanna neměl s vyražením míče problém. Janov se do žádné větší příležitosti nedostal a tak AC Milán doma zdolal Janov 1:0.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.