Zpět na » Serie A » Konec Allegriho u Staré dámy? Marotta přišel s nečekanou odpovědí

Serie A - Konec Allegriho u Staré dámy? Marotta přišel s nečekanou odpovědí

Konec Allegriho u Staré dámy? Marotta přišel s nečekanou odpovědí © news.yahoo.com - Max Allegri

2

Líbilo se

08.03. - Pokud Juventus neuspěje i na mezinárodním poli, trenér Massimiliano Allegri i přes zisk třetího Scudetta v řadě na lavičce turínského velkoklubu skončí. Alespoň tak se v posledních dnech psalo v italských novinách. S nečekanou odpovědí ovšem přišel generální ředitel týmu Giuseppe Marotta.

Spekuluje se o tom už od začátku nového roku. Vedení Juventusu mělo dát Massimilianu Allegrimu jasné ultimátum: "Uspěj v Lize mistrů nebo končíš."

Mezitím se začalo hovořit o možných alternativách pro majitele tří italských titulů. Spekulovalo se tak o zájmu Arsenalu a v posledních dnech i o možném přebrání Barcelony, kde po sezóně skončí Luis Enrique.

Nyní se ale k celé situaci vyjádřil generální ředitel Juventusu Giuseppe Marotta, který odmítl, že by Allegri po sezóně ukončil své úspěšné tažení se Starou dámou. "Jestli Allegri zůstane na 100 procent? Myslím, že ano, nevidím žádné překážky. Máme s Allegrim vynikající vztah," řekl Marotta.

Marottta odmítal i spekulace z druhé strany, tedy ty, že by Allegri nebyl v Juventusu spokojený. "Jsme spokojeni s ním a on s námi. Nevidím zde žádný problém," dodal Marotta. Pokud tedy Arsenal propustí Arséne Wengera, bude se muset vedení porozhlédnout jinde. A ani Barcelonu Allegri nejspíš nepřevezme.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články