Zpět na » Serie A » Allegri má po sezóně skončit na lavičce Staré dámy, Arsenal komentovat nechtěl

Serie A - Allegri má po sezóně skončit na lavičce Staré dámy, Arsenal komentovat nechtěl

Allegri má po sezóně skončit na lavičce Staré dámy, Arsenal komentovat nechtěl © news.yahoo.com - Max Allegri

1

Líbilo se

10.02. - NEPŘEHLÉDNĚTE V Itálii se hlasitě hovoří o tom, že Massimiliano Allegri po sezóně skončí na lavičce Juventusu. K "rozchodu" má ale dojít po vzájemné dohodě. V této souvislosti se mluví o Allegriho přesunu do Arsenalu, italský kouč ale tyto spekulace komentovat nechtěl.

Juventus trénuje od června 2014 a vyhrál s ním už dvakrát italskou soutěž. Nyní si jde Massimiliano Allegri pro hattrick, třetí Scudetto by ale mělo být jeho posledním.

V Itálii se totiž nahlas mluví o tom, že se s Juventusem po sezóně rozejde a zamíří do Arsenalu. První informace je skutečně seriózní, webové stránky calciomercato.com hlásí, že došlo ke vzájemné dohodě a za odchodem Allegriho nestojí žádná hořkost ani zášť. Přesun do Arsenalu zatím berme jako spekulaci, sám Allegri o tom hovořit nechtěl.

Spekuluje se ale i o novém trenérovi Staré dámy. Hlavním favoritem je současný kouč Fiorentiny Paulo Sousa, senzační zvěsti ale panují i okolo Luciana Spallettiho.

Sedmapadesátiletý Ital má u římských Vlků smlouvu jen do konce této sezóny a o prodloužení kontraktu se zatím nehovořilo.

UC Sampdoria v AS Roma - Serie A
Luciano Spalletti senzačně na lavičku Juventusu? (zdroj: zimbio.com)

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články