Zpět na » Serie A » Perez bude příští týden jednat o koupi Belottiho

Serie A - Perez bude příští týden jednat o koupi Belottiho

Perez bude příští týden jednat o koupi Belottiho © zimbio.com - Přestoupí Andrea Belotti do Realu Madrid?

2

Líbilo se

10.02. - Prezident Realu Madrid Florentino Perez hodlá osmifinále Ligy mistrů proti Neapoli využít k tomu, aby v Itálii dojednal příchod Andrea Belottiho z Turína. Nabídne ale za italského útočníka 100 milionů eur, tedy částku, která je uvedena ve výkupní klauzuli?

Real Madrid v příštím týdnu odjíždí do Neapole, aby zde odehrál první zápas osmifinále Ligy mistrů. S týmem samozřejmě odjede i prezident Florentino Perez, který ale bude mít na starost jiné věci.

V Turíně by se měl setkat se svým protějškem Urbano Cairem a dojednat přestup Andrea Belottiho. Již nyní ale Perez ví, že to nebude nic jednoduchého. Turín totiž nedávno s Italem prodloužil smlouvu, do které umístil i výkupní klauzuli ve výši 100 milionů eur.

SSC Napoli v FC Torino - Serie A
Andrea Belotti má spoustu nápadníků. (zdroj: zimbio.com)

Real Madrid takovou částku platit nechce a pokusí se tedy vyjednávat. Před pár týdny se o to pokoušel i Arsenal, 56 milionů eur ale Turín rezolutně odmítl.

Autor sedmnácti branek v letošní sezóně je ale objektem zájmu dalších velkoklubů. O Belottiho údajně stojí Manchester United, Chelsea nebo Bayern Mnichov. Bude ale někdo ochoten zaplatit tak velkou výkupní klauzuli?

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články