Zpět na » Serie A » Lazio prodlouží smlouvu s De Vrijem, v létě poputuje do Anglie

Serie A - Lazio prodlouží smlouvu s De Vrijem, v létě poputuje do Anglie

Lazio prodlouží smlouvu s De Vrijem, v létě poputuje do Anglie © zimbio.com - Stefan de Vrij v dresu Lazia.

1

Líbilo se

15.01. - Stefan de Vrij si vybudoval v Itálii poměrně slušné jméno a díky tomu si vyslouží v Laziu nový kontrakt. Římané ale s Nizozemcem prodlužují jen proto, aby zvýšili výkupní klauzuli. V létě totiž de Vrij Lazio opustí a posílí jednoho z anglických gigantů.

Brzy pětadvacetiletý obránce Stefan de Vrij si i přes vážně zranění kolenních vazů vybudoval v Itálii slušné jméno a není tak divu, že o něj stojí přední evropské velkokluby.

Takový Manchester United se o de Vrije zajímal už po mistrovství světa 2014. Do svého celku ho chtěl získat nizozemský manažer Louis van Gaal, de Vrij ale tehdy upřednostnil Lazio a za 9 milionů eur posílil Římany.

Po loňském zranění se znovu vypracoval a předvádí velmi dobré výkony. Opět je tak o něj zájem, především v Anglii. Získat ho chce Chelsea a stále také Manchester United. A vedení Lazia začíná být jasné, že de Vrije moc dlouho neudrží.

Za Nizozemce požaduje stálou částku ve výši pětatřiceti milionů eur, žádný tým se ale k oficiální nabídce nepřinutil. Jiné by to mělo být v létě, kdy by měl de Vrij Serii A opustit.

Lazio si chce ale přestupovou částku pojistit a proto brzy s obráncem prodlouží smlouvu. Do nového kontraktu následně vloží výkupní klauzuli ve výši čtyřiceti milionů eur. Tím si tak pojistí, že v létě o hráče nepřijde jen tak.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kadim - 16.01. Odpovědět

De Vrij > MEssi

Kadim

Virgil van Dijk je taky poměrně slušnej nizozemskej obránce prej, oba bych šoupl do United spolu snina i Viktora Lindelöfa a peklo je na světě

12players
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články