Zpět na » Serie A » Giganty chtěl předběhnout Everton, Kessieho ale nezíská

Serie A - Giganty chtěl předběhnout Everton, Kessieho ale nezíská

Giganty chtěl předběhnout Everton, Kessieho ale nezíská © zimbio.com - Franck Kessie zůstává hráčem Atalanty.

2

Líbilo se

11.01. - O Francka Kessieho nedávno projevily zájem Arsenal, Chelsea, Manchester United či Manchester City. Giganty anglické Premier League ale chtěl předběhnout Everton, který podal Atalantě konkrétní nabídku. S ní ale neuspěl.

Za nového Yayu Tourého Everton nabídl 17 milionů eur, s nabídkou ale neuspěl. Atalanta požaduje víc, podle některých spekulací až 30 milionů eur.

Může za to především raketový start záložníka z Pobřeží slonoviny. Kessie v úvodních třech zápasech nasázel čtyři branky a okamžitě vzbudil zájem velkoklubů.

Ze Serie A se o Kessieho zajímaly Juventus, AS Řím či Neapol, v Anglii to byly oba manchesterské kluby a Arsenal. Nyní má ale podle italských médií ke Kessiemu velmi blízko Chelsea, která údajně s Atalantou jedná a ještě v zimě by mohla dvacetiletého středopolaře získat.

Atalanta tak podobně jako například Zlín v Česku platí daň za povedený podzim. Bergamo už ztratilo Roberta Gagliardiniho, který zamířil na hostování do Interu. V létě by se ale měl stát za 25 milionů eur kmenovým hráčem Nerazzurri.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články