Zpět na » Serie A » Lucas chce zůstat v Liverpoolu, o Interu nepřemýšlí

Serie A - Lucas chce zůstat v Liverpoolu, o Interu nepřemýšlí

Lucas chce zůstat v Liverpoolu, o Interu nepřemýšlí © zimbio.com - Lucas Leiva na tribuně.

0

Líbilo se

11.01. - Přestup se jevil velmi pravděpodobně, Inter už byl na Lucase Leivu připraven. Brazilský středopolař ale do Itálie neodejde, Liverpool je podle něj nyní tím nejlepším místem pro kariéru. Někteří fanoušci Reds by si ale jeho konec na Anfield Road přáli.

Už několik let stojí Inter Milán o Lucase Leivu. Ten měl údajně nedávno souhlasit s přestupem do Itálie a na konci prosince měl dokonce podstoupit zdravotní prohlídku, nyní je ale vše jinak a z přestupu tak nejspíš nebude nic.

Sám brazilský záložník chce v Liverpoolu zůstat, jedním dechem ale dodává, že neví, co bude zítra. "Situace není dobrá, ale musím být profesionál, přemýšlím tak jen o Liverpoolu a uvidíme, co se stane. Samozřejmě vždy existují spekulace, ale dnes je nejlepším místem pro mě Liverpool. Nevím ale, co bude zítra," říká devětadvacetiletý středopolař.

Previews - UEFA Europa League Final
Letos toho Lucas Leiva příliš neodehrál. (zdroj: zimbio.com)

"Jürgen je pro mě velmi dobrý manažer a máme spolu otevřený vztah, takže o to strach nemám," dodával Lucas Leiva, který je ale v posledních týdnech kritizován fanoušky.

V několika posledních duelech udělal výrazné chyby a tak se nejspíš do sestavy jen tak opět nedostane. Dodejme, že Lucas Leiva jako defenzivní středopolař čeká na soutěžní branku už více jak šest let. Naposledy se trefil 16. září 2010 v utkání Evropské ligy proti Bukurešti.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
LEBKA - 11.01. Odpovědět

Smajlík 18

LEBKA
LEBKA - 11.01. Odpovědět

Liverpool je lepší volba Smajlík 2

LEBKA
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články