Zpět na » Serie A » Sevilla získala Jovetiče, přichází na půlroční hostování

Serie A - Sevilla získala Jovetiče, přichází na půlroční hostování

Sevilla získala Jovetiče, přichází na půlroční hostování © goal.com - Stevan Jovetič přestoupil do Sevilly.

0

Líbilo se

10.01. - Ani Inter Milán Stevanu Jovetičovi ideálně nesedl a tak černohorský útočník míří do Španělska. Na půlroční hostování ho získala Sevilla, která bude moci po skončení ročníku uplatnit opci na trvalý přestup.

Stevan Jovetič podstoupil zdravotní prohlídku a stal se oficiálně hráčem španělské Sevilly. V La Lize bude minimálně do konce letošní sezóny. Následně může Sevilla aktivovat výkupní klauzuli, poté by Inter dostal 14 milionů eur.

Sedmadvacetiletý útočník prožil nejlepší období své kariéry ve Fiorentině, poté ale přestoupil do Manchesteru City a s jeho kariérou to šlo z kopce. Ani vydařený začátek v Interu mu nijak zvlášť nepomohl.

Letos odehrál jen něco málo přes 70 minut a do statistik se nezapsal. Své štěstí tak nyní zkusí ve Španělsku. Italský web calciomercato.com ohlásil, že hostování Jovetiče bude stát Sevillu 2 miliony eur.

Navíc bude klub z Andalusie hradit celou roční gáži černohorského forvarda. Ten pobírá 3,5 milionů eur ročně, od Sevilly tak může očekávat rovnou polovinu.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články