Zpět na » Serie A » Juventus kvůli Číně přišel o Witsela, nyní musel zachraňovat Mandžukiče

Serie A - Juventus kvůli Číně přišel o Witsela, nyní musel zachraňovat Mandžukiče

Juventus kvůli Číně přišel o Witsela, nyní musel zachraňovat Mandžukiče © zimbio.com - Mario Mandžukič slaví branku proti Carpi.

2

Líbilo se

03.01. - Axel Witsel měl namířeno do Juventusu, místo toho ale v nejbližších dnech přestoupí do Číny. Podobně to mohlo skončit i s Mario Mandžukičem, který už v dresu Staré dámy působí. Italský mistr ale nabídku za Chorvata odmítl.

O přestupu Maria Mandžukiče se spekulovalo od chvíle, co Juventus získal útočné duo Marko Pjaca - Gonzalo Higuaín. Jenže prvně jmenovaný se zranil a zdravotní potíže postihly i Paula Dybalu.

Mandžukič tak dostal v první polovině sezóny dost prostoru a se svým vytížením byl spokojený. Přesto se v posledních dnech opět mluvilo o možném přestupu.

A s konkrétní nabídkou nyní přišel čínský celek Tianjin Quanjian. Ten byl ochoten nabídnout za Chorvata 28 milionů eur, Mandžukič přitom v létě roku 2015 přišel z Atlétika Madrid za 19 milionů eur.

Lákavá byla i mzda pro chorvatského střelce, Číňané nabízeli 7,5 milionů eur za sezónu. Jenže na rozdíl od Witsela Mandžukič upřednostnil kvalitní evropský fotbal a odejít nechce. Podobný názor na věc má i Stará dáma, která přestup rezolutně odmítla.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

nestačí ,že té špíně leze do prdele Zeman a celá naše vláda ..musí se ty kurvy šikmooké srát i do fotbalu viz slávia a tohle skupování hráčů z evropy...mrdky rudý

MUFC_RedArmy

Tak sis zanadával česká špíno a ted se určitě cejtíš jaký jsi machr. Já mám pro tebe radu, začni si zvykat bude toho ještě mnohem víc.

Burian009
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články