Zpět na » Serie A » Mertens brzy prodlouží, vtipkuje o pár nulách navíc

Serie A - Mertens brzy prodlouží, vtipkuje o pár nulách navíc

Mertens brzy prodlouží, vtipkuje o pár nulách navíc © express.co.uk - Dries Mertens v dresu Neapole.

0

Líbilo se

21.12. - Dries Mertens v posledních dvou zápasech nasázel sedm branek a už se tak mluví o nové smlouvě pro belgického útočníka. V jednom z rozhovorů Mertens zavtipkoval a řekl, že si díky dvěma povedeným duelům přidá do smlouvy pár nul navíc.

Devětadvacetiletý Belgičan má za sebou neuvěřitelné dva duely. Proti Cagliari vstřelil Dries Mertens hattrick, o týden později zničil Turín čtyřmi góly.

Formu má tak neskutečnou a Neapol našla parádní náhradu za zraněného Arkadiusze Milika. Mertens dosud odehrál 21 duelů a připsal si 14 tref. Není tak divu, že se začíná hovořit o nové smlouvě. Tu ale zatím Mertens nepodepsal.

"Je to skvělé, ale musím pracovat tvrději a tvrději," ohlíží se za posledními dny Dries Mertens. "Bude snadné zapomenout na poslední duely, když přijde špatný zápas. Myslím tak jen na další utkání," potvrdil belgický křídelník.

"A prodloužení smlouvy? Byla o tom řeč, ale zatím jsem nic nepodepsal. Jednoduše to není nejdůležitější věc," vyjadřoval se dále Mertens a dodal: "Že si po posledním představení přidám pár nul do kontraktu? Proč ne?"

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články