Zpět na » Serie A » Přijde Juventus o Witsela? Zenít neprodá pod cenou, zájem má i Barcelona

Serie A - Přijde Juventus o Witsela? Zenít neprodá pod cenou, zájem má i Barcelona

Přijde Juventus o Witsela? Zenít neprodá pod cenou, zájem má i Barcelona © express.co.uk - Axel Witsel v dresu Zenitu Petrohrad.

0

Líbilo se

20.12. - Axel Witsel by nakonec do Juventusu přestoupit nemusel. Zenit Petrohrad totiž v zimě požaduje 10 milionů eur, zatímco Stará dámá nabízí pouze šest. V létě se o něj poté může strhnout boj, do kterého se údajně zapojí i Barcelona nebo Chelsea.

Axel Witsel se měl s Juventusem už údajně dohodnout na podmínkách smlouvy, ale se Zenitem se italský mistr dosud nedohodl.

V létě může Belgičan odejít zadarmo a tak se ho chce Zenit zbavit už v zimě. Jenže od případných zájemců požaduje 10 milionů eur. Na tuto částku ovšem Juventus neslyší a nabízí jen 6 milionů eur.

To je tak šance pro ostatní celky, kteří se o Witsela zajímají. Belgický středopolař by mohl zamířit do Premier League, kde o něj stojí Antonio Conte s Chelsea a také Everton. Kromě toho se mluví o zájmu André Villase-Boase, který momentálně trénuje Šanghaj SIPG. A bývalý trenér Zenitu Petrohrad údajně udělá cokoliv, aby sedmadvacetiletého Witsela získal.

Hungary v Belgium - Round of 16: UEFA Euro 2016
Čína, Anglie nebo snad Barcelona? (zdroj: zimbio.com)

V Rusku a Španělsku se ale také spekuluje o tom, že Witsela hodlá získat Barcelona. Katalánský velkoklub ale platit nechce a tak počká případně na letní přestupové období.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

V Rusku a Španělsku se ale také spekuluje o tom, že Witsela hodlá získat Barcelona. Katalánský velkoklub ale platit nechce
Smajlík 3 Smajlík 2 Smajlík 5

12players

Witsel jako záskok by mi vůbec nevadil,ale už je celkem přetlak na jeho postu Smajlík 1

Frenkie21
Reklama
Reklama
Nejnovější články