Zpět na » Serie A » Neapol získá Pavolettiho, De Laurentiis vyčkává na návrat Milika

Serie A - Neapol získá Pavolettiho, De Laurentiis vyčkává na návrat Milika

Neapol získá Pavolettiho, De Laurentiis vyčkává na návrat Milika © zimbio.com - Leonardo Pavoletti v dresu Janova.

0

Líbilo se

15.12. - Neapol v lednu získá Leonarda Pavoletti z FC Janova, úřadující italský vicemistr za něj zaplatí 18 milionů eur. Prezident Partenopei Aurelio De Laurentiis se ale těší především na návrat polského kanonýra Arkadiusze Milika.

Vše je potvrzené, Neapol v lednu získá Leonarda Pavolettiho z Janova a Manolo Gabbiadini tak může odejít. O nynějšího útočníka Neapole má zájem West Ham, Valencia či Stoke City.

Italský expert Gianluca Di Marzio potvrdil, že v případě Leonarda Pavolettiho se všechny strany předběžně dohodly a Janov souhlasí s přestupovou částkou osmnácti milionů eur.

Problémem ale může být zdravotní stav osmadvacetiletého útočníka. Pavolettiho letos provází několik zdravotních potíží a je otázkou, zda projde kontrolou.

Výsledek obrázku pro pavoletti to napoli
Leonardo Pavoletti bude mít brzy dres Neapole. (zdroj: goal.com)

S přestupem nicméně už teď počítá prezident Partenopei Aurelio De Laurentiis. Ten je velmi spokojen, hlavně se ale těší na návrat polského kanonýra Arkadiusze Milika.

"Těším se, že bude zpět. Rozhodně jsem ale nežertoval, že získáme ještě jednoho útočníka," říkal De Laurentiis před přestupem Pavolettiho. "V některých ohledech tak budeme mít nové dva útočníky," naznačil De Laurentiis fakt, že pro osmifinále Ligy mistrů proti Realu Madrid může nasadit jak Milika, tak Pavolettiho.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články