Zpět na » Serie A » Smolař Niang: Penaltu už nikdy. Szczesny před zápasem studoval

Serie A - Smolař Niang: Penaltu už nikdy. Szczesny před zápasem studoval

Smolař Niang: Penaltu už nikdy. Szczesny před zápasem studoval © mirror.co.uk - M´Baye Niang penaltu opět neproměnil.

0

Líbilo se

13.12. - VIDEO M´Baye Niang ve včerejším šlágru 16. kola Serie A neproměnil pokutový kop a vlastně tak daroval tři body Římanům. Po utkání nešetřil sebekritikou a řekl, že penalty už kopat nehodlá. To gólman AS Wojciech Szczesny byl spokojený a po duelu přiznal, že pokutové kopy Nianga pečlivě studoval.

Už podruhé v řadě neproměnil M´Baye Niang pokutový kop. Zatímco před týdnem to příliš nevadilo, jelikož AC i přes tento neúspěch zdolalo Crotone 2:1, včera jeho neproměněná penalta stála AC Milán všechny body.

V první půli ho totiž vychytal polský gólman Wojciech Szczesny a v poločasu druhém rozhodl pěknou střelou Radja Nainggolan.

Francouzský útočník tak po utkání nešetřil sebekritikou a na penaltu už příště nepůjde. "Procházím těžkým obdobím. Vzal jsem odpovědnost na sebe a je mi to opravdu líto. Musím sklopit hlavu a tvrdě pracovat," říkal po šlágru Niang.

"Nemáme žádné problémy s Lapadulou. Před penaltou mi řekl, abych se soustředil a zůstal v klidu. Příště půjde na penaltu on, zaslouží si to a prochází obdobím, kdy má v sebe větší důvěru," hovořil Niang o Lapadulovi, který obě zmíněné penalty zařídil.

Výsledek obrázku pro m´baye niang wojciech szczesny
Hrdina Wojciech Szczesny. (zdroj: metro.co.uk)

To na druhé straně vládla velká spokojenost. Hrdinou duelu se stal polský gólman Wojciech Szczesny, jenž přiznal, že před zápasem pozorně studoval penalty francouzského hráče.

"Byli jsme velmi koncentrovaní a soustředili jsme se. Milán neměl až na penaltu žádnou šanci, takže jsme udělali mnoho skvělé práce," těšilo Szczesného.

"Raději bych Vám neměl říkat, že studuje penalty, protože si to další hráč, kterému bude čelit, jistě poslechne," žertoval Polák. "V tomto případě jsem ale opravdu studoval, viděl jsem několik posledních penalt Nianga a všiml jsem si, že vždy mění roh branky, když nepromění. Naposledy minul střelou do pravého rohu, takže jsem věřil, že nyní bude střílet do levého," říkal spokojený Szczesny.

VIDEO - Szczesny chytá penaltu Nianga:

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články