Zpět na » Serie A » Gabbiadini je na odstřel, Neapol vyhlíží návrat Milika

Serie A - Gabbiadini je na odstřel, Neapol vyhlíží návrat Milika

Gabbiadini je na odstřel, Neapol vyhlíží návrat Milika © zimbio.com - Arkadiusz Milik slaví branku proti AC.

0

Líbilo se

09.12. - Neapol už dále nepočítá s Manolo Gabbiadinim, který v lednu Itálii nejspíš opustí. Úřadující vicemistr ale možná v létě nebude potřebovat dalšího útočníka, brzký návrat totiž chystá polský kanonýr Arkadiusz Milik.

V říjnu musel Arkadiusz Milik podstoupit operaci utržených kolenních vazů, lékaři hovořili o tom, že se Polák vrátí do sestavy Neapole až v dubnu.

Po pár týdnech přišla pro fanoušky Partenopei lepší zpráva, Milik by mohl být fit už na konci února. Nyní dochází další, pro Neapol téměř vánoční dárek. Milik se uzdravuje skutečně rychle a podle vedení klubu by mohl být fit už pro duel s AC Milánem, který je na programu 22. ledna.

Dvaadvacetiletý útočník měl parádní start do svého angažmá a v prvních šesti duelech skóroval hned sedmkrát. Pokud se Milik skutečně uzdraví takto brzy, nemusela by Neapol hledat útočnou posilu, což ještě před pár týdny měla v plánu.

Možná ale přeci jen bude hledat náhradu, ovšem za Manola Gabbiadiniho. Tomu vůbec nesedí systém Maurizia Sarriho a je jisté, že v lednu klub a nejspíš i celou Itálii opustí.

O Gabbiadiniho je nicméně obrovský zájem. Hráčův agent hlásí, že o Itala stojí Stoke City, West Ham, Wolfsburg, Schalke, Marseille, Lyon a především Everton.

Výsledek obrázku pro manolo gabbiadini
O Manola Gabbiadiniho je až překvapivě velký zájem. (zdroj: skysports.com)

Posledně jmenovaný celek chtěl Gabbiadiniho už v lednu, hráč ale přestup odmítl. Nyní by tomu mohlo být jinak. Everton údajně zvýší přestupovou částku na 20 milionů eur a pokud bude pětadvacetiletý útočník souhlasit, stane se v lednu hráčem anglické Premier League.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články