Zpět na » Serie A » Číňané chtějí Džeka, k přestupu může dojít už v lednu

Serie A - Číňané chtějí Džeka, k přestupu může dojít už v lednu

Číňané chtějí Džeka, k přestupu může dojít už v lednu © sportsport.ba - Edin Džeko

1

Líbilo se

30.11. - 13. prosince by měl AC Milán převzít nový čínský majitel. A chce ihned úřadovat, jako první by už v lednu rád získal útočníka římských Vlků Edina Džeka. Právě forvard z Bosny a Hercegoviny by měl nahradit Carlose Baccu, jenž se chce vrátit do Španělska.

Carlos Bacca se chce vrátit do Španělska a tak AC Milán bude už v lednu hledat nového útočníka. A čínští zástupci, kteří by měli převzít Milán 13. prosince, už prozradili, na koho se chtějí zaměřit.

Novou posilou Rossoneri by se měl stát střelec římských Vlků Edin Džeko. Ten se ve své první sezóně v Itálii dlouho nemohl prosadit, na podmínky v Serii A už si ale zvykl a spolu s Mauro Icardim okupuje první pozici ve střelecké tabulce.

Calciomercato.com informuje o tom, že právě Džeko je první a nejhlavnější volbou pro Číňany. Shodou okolností byl Džeko včera v Miláně.

Nejednalo se ale o možné smlouvě a nedošlo ani k žádnému setkání se zástupci AC. Džeko jen v Miláně trávil volno se svými přáteli Ervinem Zukanovičem a Aleksandarem Kolarovem.

Podle prvních spekulací by třicetiletý útočník mohl vyjít až na 30 milionů eur.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články