Zpět na » Serie A » Inter přestřílel fialky, Neapol doma znovu jen s bodem

Serie A - Inter přestřílel fialky, Neapol doma znovu jen s bodem

Inter přestřílel fialky, Neapol doma znovu jen s bodem © zimbio.com - Inter Milán se raduje z branky proti Fiorentině.

0

28.11. - REVIEW Neapol ztratila další domácí duel a proti Sassuolu jen remizovala 1:1. Ve šlágru 14. kola uspěl na domácí půdě Inter Milán, jenž v zajímavé přestřelce porazil Fiorentinu 4:2. Vítěznou branku vstřelil kapitán Nerazzurri Mauro Icardi.

Neapol 1:1 (1:0) Sassuolo

Branky: 41. L. Insigne (Hamšík) - 82. Defrel (Gazzola)

Podruhé v řadě Neapol doma jen remizovala, tentokrát nedokázala porazit Sassuolo. V utkání přitom dominovala, ale gólově to příliš nevyjádřila.

Domácí se dostali do vedení v 41. minutě. Hamšík dlouhým centrem nalezl Insigneho, ten potáhl míč a poté překvapivou technickou ranou překonal Consigliho.

Po hodině hry mohl vyrovnat Missiroli, hlavou ale orazítkoval pouze horní tyč. Ano, Neapol byla ve všech ohledech lepší, ale moc šancí si v duelu nevypracovala. A když pak v poslední desetiminutovce polevila, byl z toho vyrovnávací gól.

Parádní centr Gazzoly z první trefil Defrel a francouzský útočník tak z jediné střely hostujícího týmu na branku vyrovnal na konečných 1:1. V závěru měli domácí příležitost na rozhodnutí, Callejón ale trefil jen levou tyč branky Sassuola.

SSC Napoli v US Sassuolo - Serie A
Neapol doma opět nezvítězila. (zdroj: zimbio.com)

Neapol je tak po další domácí remíze až sedmá a na první příčku okupovanou Juventusem ztrácí osm bodů. Sassuolo je až šestnácté, po čtyřech prohrách v řadě ale může být s bodem spokojeno.

Inter Milán 4:2 (3:1) Fiorentina

Branky: 3. Brozović (Icardi), 9. Candreva, 19. Icardi (Candreva), 90+1. Icardi - 37. N. Kalinić (Badelj), 62. Iličić (Valero)

Fanoušci Interu se konečně mohou radovat. Je ale otázkou, jak dlouho jim to vydrží. Proti Fiorentině ale Inter předvedl vynikající úvod a po zásluze zvítězil vysoko 4:2.

Už ve třetí minutě Icardi odrazil míč na Brozoviče a ten parádní ranou nedal Tatarusanuovi šanci. O šest minut později centroval z levé strany Perišič a Tatarusanu míč poslal přímo ke Candrevovi, který již pálil do prázdné branky.

Po dalších deseti minutách si z obránců Fiorentiny udělal "dobrý den" kapitán Icardi a prakticky bylo rozhodnuto. Fiorentina sice dokázala odpovědět ještě v první půli, Iličič ještě Handanoviče nepřekonal, ve 37. minutě ale vynikající pas Badelje zužitkoval Nikola Kalinič.

Jenže v samotném závěru zastavil Rodríguez nedovoleně Icardiho a k překvapení všech poslal rozhodčí Damato hostujícího hráče rovnou do sprch.

Inter mohl ve druhé půli několikrát svůj náskok zvýšit, Banegu ale Tatarusanu vychytal a taktéž to dopadlo se střelou Perišiče, která se následně otřela ještě o tyč.

FC Internazionale v ACF Fiorentina - Serie A
Jeden ze soubojů v dnešním duelu mezi Interem a Fiorentinou. (zdroj: zimbio.com)

A tak ještě přišlo drama. Po hodině hry unikl Iličič a Handanovič na jeho ránu nestačil. Joao Mário mohl dát domácím klid, ale v tutové pozici přestřelil. Nakonec ale Inter o dvě branky zvítězil, v samotném závěru se po střele Perišiče dostal k dorážce Mauro Icardi a definitivně rozhodl.

V parádním utkání Inter porazil 4:2 a napravil si chuť po duelu Evropské ligy proti Hapoelu. To Fiorentina v lize prohrála po šesti duelech, trenér Paulo Sousa má ale údajně velmi blízko k vyhazovu.

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.