Zpět na » Serie A » Stane se s Krejčího Vlk? Bologna má na stole nabídku

Serie A - Stane se s Krejčího Vlk? Bologna má na stole nabídku

Stane se s Krejčího Vlk? Bologna má na stole nabídku © zimbio.com - Opustí Ladislav Krejčí Boloňu?

0

Líbilo se

14.11. - Ladislav Krejčí je v Itálii necelý půlrok, přesto už si vybudoval velmi slušnou pozici a udělal docela dobré jméno. Hned v lednu by tak mohl přestoupit do lepšího, o českého záložníka má zájem AS Řím a nabídka už je údajně na stole.

Na premiérovou branku v italské lize Ladislav Krejčí čeká, zapsal už ale tři asistence a v Boloni si udělal velice solidní jméno. Stal se klíčovým hráčem a není divu, že už po půlroce o něj stojí o třídu lepší klub.

Zájem má konkrétně AS Řím, který podle některých spekulací už Boloni poslal ucházející nabídku. Vlci hledají posilu na křídlo, jelikož je Alessandro Florenzi zraněný a Mohameda Salaha čeká v lednu Africký pohár národů.

Bologna FC v FC Crotone - Serie A
Ladislav Krejčí předvádí v Itálii velmi dobré výkony. (zdroj: zimbio.com)

Na seznamu Římanů byli tři hráči. Atalanta ale odmítá v polovině sezóny prodat Alejandra Gómeze, podobně jsou na tom i v Sassuolu v případě Gregoireho Defrela.

A tak Giallorossi obrátili pozornost na Ladislava Krejčího, který přišel v létě do Itálie ze Sparty za 3,8 milionů eur. Ve prospěch možného přestupu hovoří i fakt, že AS Řím a Bologna mají spolu vynikající vztahy. Nedávno do Boloně zamířilo trio Mattia Destro - Umar Sadiq - Vasilis Torosidis.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 20.11. Odpovědět

Presne tak, jeste bych zustal a pak premyslel nad prestupem. Tam by opravdu asi sedel Smajlík 11

Baty

Stane se z koho/co vlk?

Willmeister14
Kadim - 14.11. Odpovědět

Na to je brzo. Ať ještě hraje v Bologni, aspoň sezónu. Zatim se mu daří, ale je tam krátce. U vlků by nejspíš seděl, což fakt nepotřebuje.

Kadim
Reklama
Reklama
Nejnovější články