Zpět na » Serie A » Letní nákup Interu to má prý spočítané, Pioli s ním nepočítá

Serie A - Letní nákup Interu to má prý spočítané, Pioli s ním nepočítá

Letní nákup Interu to má prý spočítané, Pioli s ním nepočítá © zimbio.com - Gabigol je na odchodu.

0

Líbilo se

10.11. - BULVÁRNÍK V létě po něm toužila Barcelona, která dokonce chtěla nákup Interu zpochybnit a podat žalobu. Frank de Boer mu ovšem příliš šancí nedal a u Stefana Pioliho má být situace ještě horší. 25 milionů eur tak proletělo komínem.

Gabriel Barbosa prožil úspěšnou minulou sezónu, kterou zakončil zlatou olympijskouz medaili na fotbalovém turnaji v Riu.

Jenže přestup do Interu nebyl správným krokem. Tuší to Brazilec a tuší to i vedení Interu. Zájem mělo spoustu dalších klubů, například i Barcelona, která po přestupu k Nerazzurri uvažovala o žalobě. Na hráče měla Barcelona předkupní právo a přestup se snažila zablokovat. Více o tom se můžeme dočíst zde.

Zpět ale k angažmá v Interu. Frank de Boer Gabigolovi příliš šancí nedával, brazilský útočník odehrál jen sedmnáct ligových minut a Nizozemec s ním spokojený nebyl.

FC Internazionale v Bologna FC - Serie A
Gabriel Barbosa v utkání proti Boloni. (zdroj: zimbio.com)

Naděje hráči svitla poté, co Inter oznámil příchod Stefana Pioliho. Jenže opak je pravdou, podle italských médií s ním Pioli nepočítá a v lednu ho nabídne k hostování.

Toho se chce chytit Empoli, jenž nabídne Gabigolovi půlroční hostování a po sezóně ho bude moci získat natrvalo. Místo možného angažmá v Barceloně tak Gabriela Barbosu v lednu dost možná uvidíme v týmu, který bojuje o udržení v nejvyšší italské soutěži.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

A tohle je právě chyba. Má hrát.

Alessio89

Máš pravdu Karime.Je to hnus co se v tom fotbale děje, akorát tímhle přístupem mladým a talentovaným hráčům brzdí kariéru.... Smajlík 14 Smajlík 14

Red_devil
Kadim - 10.11. Odpovědět

Vždycky mě zajímalo, jak si trenér může udělat o hráči obrázek během čtvrthodiny... Gabriel dostal ještě o 2 minuty víc, tak to měl de Boer hned jasnější.

Kadim
balmain - 10.11. Odpovědět

taky De Boer letěl jak namydlenej blesk Smajlík 3

balmain
Kadim - 11.11. Odpovědět

Hmm, ale to je asi Gabrielovi dost jedno, když se s nim údajně nepočítá.

Kadim
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články