Zpět na » Serie A » Kondogbia je jako Pogba a o Darmianovi mluvit nebudu, říkal na tiskové konferenci De Boer

Serie A - Kondogbia je jako Pogba a o Darmianovi mluvit nebudu, říkal na tiskové konferenci De Boer

Kondogbia je jako Pogba a o Darmianovi mluvit nebudu, říkal na tiskové konferenci De Boer © dailymail.co.uk - Geoffrey Kondogbia přestoupil do Interu Milán.

0

Líbilo se

15.10. - Franka de Boera čeká o víkendu Cagliari, na tiskové konferenci ale mluvil i o jiných záležitostech. Řeč padla na Mattea Darmiana i Marcela Brozoviče. A otázky byly směřované i na Geoffreyho Kondogbiu, který v utkání proti Boloni střídal už v první půli.

Inter se nyní nenachází v dobré situaci a proti Cagliari nutně potřebuje získat tři body. Ví to i trenér Frank de Boer, který na tiskové konferenci před duelem odpovídal i na otázky týkající se nejrůznějších hráčů.

Jako první přišel na řadu Marcelo Brozovič a jeho aktuální forma. "Je to skvělý hráč, který nám jistě pomůže k mnoha vítězstvím. Je důležité, že hrál oba zápasy Chorvatska v kvalifikaci a že se dostal do nějakého tempa," chválil svého záložníka de Boer.

Nizozemský trenér se nevyhnul ani otázkám na Geoffreyho Kondogbiu, který v utkání proti Boloni střídal už ve 28. minutě.

"Pokud jde o něj, musí se ještě zlepšit. Ale je jako Pogba, má podobnou roli a umí rozhodovat zápasy. Věřím, že z něj jednou bude top hráč na světové úrovni," sdělil novinářům De Boer.

A samozřejmě se mluvilo i o Matteo Darmianovi. O něj má mít Inter Milán údajně zájem a v lednu ho bude chtít získat. "Nebudu o něm hovořit, takové spekulace nejsou dobré a jen vytvářejí problémy," reagoval de Boer.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články