Zpět na » Serie A » Milik bude zdráv dříve, podle doktora by mohl hrát už v lednu

Serie A - Milik bude zdráv dříve, podle doktora by mohl hrát už v lednu

Milik bude zdráv dříve, podle doktora by mohl hrát už v lednu © zimbio.com - Arkadiusz Milik v dresu Neapole.

0

Líbilo se

11.10. - Vše jsme řekli z pouhé opatrnosti. Tak začalo vyjádření hlavního doktora Neapole Alfonsa De Nicola. Arkadiusz Milik je po operaci kolenních vazů a na trávníky by se mohl vrátít už začátkem příštího roku. Neapol tak nejspíš nyní žádného útočníka hledat nebude.

Arkadiusz Milik je po operaci a jeho rekonvalescence by mohla proběhnout rychleji, než se původně očekávalo. Hned po diagnóze se mluvilo o šesti či sedmi měsících nucené pauzy. To by prakticky znamenalo konec letošní sezóny.

Neapol tak okamžitě začala hledat možnou náhradu, nejspíš si ale na Milika počká. Polský útočník by totiž mohl být k dispozici už začátkem příštího roku.

"Co se týče doby zotavení, chci být optimistický. Bude to kratší, než co jsme původně řekli. Důvodem byla opatrnost. Nyní můžeme hovořit o třech měsících, možná i méně," řekl hlavní doktor Neapole Alfonso De Nicola.

"V lednu bychom měli Milika vidět, jak trénuje v našem centru. Pak budeme situaci hodnotit. Samozřejmě, že nechceme, aby se vrátil příliš brzo. Nesmíme nic zanedbat, budeme pracovat na tom, aby se vrátil v nejlepší možné formě," dodal De Nicola.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články