Zpět na » Serie A » AC Milán chce získat Cesca Fábregase za každou cenu. K dohodě by mohlo dojít už v lednu

Serie A - AC Milán chce získat Cesca Fábregase za každou cenu. K dohodě by mohlo dojít už v lednu

AC Milán chce získat Cesca Fábregase za každou cenu. K dohodě by mohlo dojít už v lednu © givemesport.com - Cesc Fabregas

2

Líbilo se

10.10. - BULVÁRNÍK AC Milán má podle italského deníku Corriere dello Sport velký zájem o záložníka Chelsea Cesca Fábregase a je připraven na jeho příchod na San Siro vynaložit tolik finančních prostředků, kolik jen bude možné. Kouč Rossoneri si Fábregase vyhlédl jako náhradu za dlouhodobě zraněného kapitána Riccarda Montoliva.

Montolivo utrpěl v mezinárodním utkání Itálie proti Španělsku zranění vazů a po operaci ho čeká ještě nejméně šestiměsíční pauza. Jeho absence může být pro Rossoneri velkým problémem, který by však mohl vyřešit příchod Cesca Fábregase.

Španělský záložník sice minulé léto odmítl přestup na San Siro, přesto je stále prioritou trenéra Vincenza Montelly, který chce španělského reprezentanta získat „za každou cenu.“

K Fábregasově přestupu do AC Milán by mohla přispět i jeho nejistá pozice v Chelsea pod vedením nového trenéra Antonia Conteho, španělský středopolař ale nadále trvá na tom, že chce na Stamford Bridge zůstat a bojovat o návrat do základní sestavy.

„Zaprvé jsem byl moc rád, že jsem konečně mohl hrát od začátku a zadruhé je fantastické, když mohu pomoci týmu,“ řekl Fábregas poté, co minulý měsíc dvěma góly přispěl Chelsea k postupu přes Leicester v EFL Cupu.

„Doufejme, že tím umlčím několik novinářů, několik deníků a ostatní, kteří celou dobu žvaní nesmysly. Vím, co pro tento klub mohu udělat.“

Kromě Fábregase se AC Milán zajímá také o záložníka Fiorentiny Milana Badelje, který má sice smlouvu do roku 2018, už dříve však oznámil, že nový kontrakt podepisovat ve Florencii nebude.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Vít Sedlák / teamtalk.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články