Zpět na » Serie A » Agent Vidala jedná o možném přesunu do Serie A, zájemců je vícero

Serie A - Agent Vidala jedná o možném přesunu do Serie A, zájemců je vícero

Agent Vidala jedná o možném přesunu do Serie A, zájemců je vícero © as.com - Aleix Vidal

2

Líbilo se

06.10. - Po jednom jediném roce by se mohl z Barcelony stěhovat španělský obránce Aleix Vidal, jemuž se v katalánském velkoklubu zatím příliš nedaří. Agent hráče mluví o zájmu několika předních italských klubů, Juventus ovšem mezi nimi není.

Sevilla ho v roce 2014 koupila za 3 miliony eur, o rok později prodávala za rovných 20. A může si gratulovat, protože Aleix Vidal zatím nepředvádí v Barceloně ideální výkony.

Přišel už v létě roku 2015, ale kvůli zákazu katalánského velkoklubu mohl poprvé nastoupit až v roce 2016. Dohromady odehrál 14 zápasů a když po sezóně odešel Dani Alves, očekávalo se, že právě Vidal zastoupí jeho místo.

Opak je ovšem pravdou, Španěl odehrál v lize jediné utkání a mohutně se spekuluje o jeho odchodu. To ostatně potvrzuje i jeho agent Graziano Battistini. "Vidal je top hráč a není vůbec utopické si myslet, že o něj stojí několik předních italsých velkoklubů," řekl hráčův agent pro Tuttomercatoweb.

"V Barceloně existují nějaké problémy a tak není vůbec vyloučeno, že již v lednu odejde. Aleix je výborný hráč, týmy ho znají a samozřejmě ho respektují," dodal Battistini.

Fanoušci Juventusu ale Vidala nejspíš nepřivítají, jelikož Stará dáma na tomto postu disponuje dvojicí Alves - Lichtsteiner. Místo toho se ale mluví o zájmu obou milánských celků či Neapole. A pozadu nezůstává ani AS Řím, který se podle spekulací italských médií chce co nejdřív setkat s představiteli Barcelony.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články