Zpět na » Serie A » Reina: Milik má před sebou skvělou budoucnost, může být z něj druhý Lewandowski

Serie A - Reina: Milik má před sebou skvělou budoucnost, může být z něj druhý Lewandowski

Reina: Milik má před sebou skvělou budoucnost, může být z něj druhý Lewandowski © zimbio.com - Arkadiusz Milik v dresu Neapole.

0

Líbilo se

28.09. - Gólman Neapole Pepe Reina si je jistý, že polský útočník Arkadiusz Milik má před sebou skvělou budoucnost a že se u Partenopei stane legendou. Zároveň ho španělský brankář srovnává s Robertem Lewandowskim, se kterým se potkal v Bayernu Mnichov.

Gólmanská jednička Neapole Pepe Reina se domnívá, že polský útočník Arkadiusz Milik má před sebou skvostnou kariéru.

"Arek má před sebou velkou budoucnost. Jsem si jistý, že se brzy stane našim klíčovým hráčem," řekl Reina před duelem Ligy mistrů proti Benfice Lisabon.

"V Neapoli se mu jistě povede dobře. Bude růst, nejen jako hráč, ale i jako člověk. Až bude mít 25 nebo 26 let, poté uvidíme jeho vývoj v plné kráse. Jsem přesvědčen o tom, že bude mít fantastickou kariéru," pokračoval bývalý gólman Bayernu Mnichov a neodpustil si srovnání Milika s Robertem Lewandowskim.

"Lewi má více zkušenosti a více trofejí za sebou. Nebude snadné dosáhnout stejné úrovně, ale potenciál na to jistě má. K dispozici má ještě šest nebo sedm let, takže buďme trpěliví," dodal Reina na adresu útočníka, který se v prvních sedmi duelech za Neapol trefil již šestkrát.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články