Zpět na » Serie A » Hamšík: Nejlepší Neapol za posledních deset let

Serie A - Hamšík: Nejlepší Neapol za posledních deset let

Hamšík: Nejlepší Neapol za posledních deset let © sbnation.com - Marek Hamšík

2

Líbilo se

14.09. - Po nevýrazném startu s Pescarou se Neapol probudila a po výhrách v lize přidala i první tři body v Lize mistrů. Spokojený je samozřejmě i kapitán Neapole Marek Hamšík, který mluví o nejlepším týmu za posledních deset let.

Dynamo Kyjev Neapol přehrála v poměru 1:2, dvěma góly se o to zasloužil polský útočník Arkadiusz Milik. Právě on si vysloužil největší chválu kapitána Marka Hamšíka.

"Jsem rád za Areka, že se takto chytil a hned usadil do našeho týmu. Vítězství na hřišti soupeře nás samozřejmě těší, ale výkon mohl být lepší," řekl své první dojmy po utkání slovenský záložník.

"Z tohoto utkání se musíme poučit. Není možné, abychom v přesilovce darovali soupeři například tolik rohových kopů. Na konci jsme měli trochu obavy, možná to bylo tím, že spoustu mých spoluhráčů hrálo Ligu mistrů poprvé," pokračoval v rozhovoru pro Mediaset Premium.

"Jsem v Neapoli deset let, ale nyní myslím, že máme nejlepší mužstvo. Všichni se tady bavíme a to je skvělé," dodal Hamšík. Co na to asi říká nejlepší střelec loňské Neapole Gonzalo Higuaín, který v létě zamířil do Juventusu?

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články