Zpět na » Serie A » Juventus obnovil zájem o Witsela, přijít má i Cuadrado

Serie A - Juventus obnovil zájem o Witsela, přijít má i Cuadrado

Juventus obnovil zájem o Witsela, přijít má i Cuadrado © skysports.com - Juan Cuadrado

0

Líbilo se

30.08. - Juventusu se zřejmě na poslední chvíli podaří získat dva záložníky. Vrátit by se měl Juan Cuadrado a italský mistr by měl získat i Axela Witsela, na kterého chtěl původně počkat do příštího léta. Okolnosti ale tuto situaci změnily.

Bianconeri si musí pospíšit. Okolnosti nakonec Starou dámu dohnaly zpět k Axelu Witselovi. Toho původně chtěli získat až za rok jako volného hráče.

Blaise Matuidi ovšem zůstává v Paříži a Moussa Sissoko je nakloněn přestupu do Interu Milán. Juventus tak obnovil zájem o belgického reprezentanta a má údajně velmi blízko k dohodě.

Zenit Petrohrad sice požaduje 22 milionů eur, ale částku zřejmě sníží. Důvodem je především již zmíněný fakt, že by se Witsel stál příští rok volným hráčem. Je tedy pravděpodobné, že s bonusy nakonec sleví na konečných 17 milionů eur.

Všechny italské média mají za to, že dohoda je na spadnutí. A podobné je to i u Juana Cuadrada, který loni v Juventusu hostoval.

Kolumbijský záložník by měl přijít opět na roční hostování, tentokrát ovšem s povinnou doložkou na trvalý přestup. Ta se aktivuje ve chvíli, kdy Cuadrado odehraje dostatečný počet utkání. Přesná výše odehraných soubojů ale zatím zveřejněna nebyla.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články