Zpět na » Serie A » Balotelliho chtějí i v Boloni, problémem je plat

Serie A - Balotelliho chtějí i v Boloni, problémem je plat

Balotelliho chtějí i v Boloni, problémem je plat © zimbio.com, fotbalportal.cz - Balotelli v AC Milán nezůstane

1

Líbilo se

18.08. - Ladislav Krejčí by si mohl zahrát po boku Maria Balotelliho. Bologna totiž projevila zájem o útočníka Liverpoolu, velkým problémem je ovšem hráčův plat. Ten pobírá 6 milionů eur ročně a to Bologna zaplatit nemůže. Anglický klub zatím žádné kompromisy dělat nechce.

Ladislav Krejčí by mohl získat zajímavého spoluhráče, Bologna se totiž zajímá o Maria Balotelliho, který už nemá v Liverpoolu místo.

Italský útočník loni hostoval u milánského AC, sedmý tým posledního ročníku Serie A se ale rozhodl neuplatnit opci na přestup a Balotelli se tak vrátil do Anglie.

Jenže nyní se opět mluví o přestupu do Itálie. Zájem má Chievo a nyní také Bologna. Problémem je ovšem hráčův plat, který činí 6 milionů eur.

To si ani jeden klub dovolit nemůže, oba kluby nabízejí jen 1,5 milionů eur. A anglický celek zatím žádné kompromisy neplánuje, Balotelliho se chce zbavit včetně jeho platu.

Je ale možné, že brzy Liverpool bude muset kompromis udělat. Jinak se může stát, že bude mít v rezervě hráče, který si za rok přijde na pořádný balík.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Kdyby Balotelli chtel mermomoci hrat,tak pristoupi sam na snizeni platu a jde do Italie.Pro nej je vsak vyhodnejsi sedet na tribune a brat 4 krat vetsi penize az do konce smlouvy.Nasich cirka 160 mil.Kc rocne urcite neni k zahozeni. Smajlík 9

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články