Zpět na » Serie A » Nejpravděpodobnější náhrada za Pogbu? Stále Witsel, Matič a Matuidi jsou mimo dosah

Serie A - Nejpravděpodobnější náhrada za Pogbu? Stále Witsel, Matič a Matuidi jsou mimo dosah

Nejpravděpodobnější náhrada za Pogbu? Stále Witsel, Matič a Matuidi jsou mimo dosah © express.co.uk - Axel Witsel v dresu Zenitu Petrohrad.

2

Líbilo se

02.08. - Paul Pogba již brzy opustí Juventus, italský mistr tak urychleně shání záložníka. Nejpravděpodobnější alternativou je stále Axel Witsel, i když Stará dáma stále nabízí málo. Příchody Nemanji Matiče či Blaise Matuidiho jsou téměř nereálné.

Podle Gazzetty dello Sport je primárním cílem v případě odchodu Paula Pogby je stále Axel Witsel. Belgický záložník je stále hráčem Zenitu Petrohrad, zájemců je ovšem několik.

Patří mezi ně i Juventus, který ale nabízí ruskému klubu příliš málo. Zatímco italský mistr nabídl 18 milionů eur, Zenit požaduje o sedm milionů více. Mimochodem, s nabídkou za Witsela neuspěl AS Řím a následně ani Neapol.

Dalšími volbami jsou Nemanja Matič a Blaise Matuidi. V obou případech ale přestup do Itálie příliš pravděpodobný není.

PSG za Francouze požaduje 40 milionů eur, takovou částku Juventus jistě investovat nechce. Středopolař Chelsea poté patří mezi základní stavební kameny nové sestavy Antonia Conteho a je takřka neprodejný. U těchto dvou se tak úspěch Staré dámy očekávat nedá.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články