Zpět na » Serie A » Inter chce Witsela a Candrevu, hlavní úlohu hrají finance

Serie A - Inter chce Witsela a Candrevu, hlavní úlohu hrají finance

Inter chce Witsela a Candrevu, hlavní úlohu hrají finance © forzaitalianfootball.com - Axel Witsel

1

Líbilo se

20.07. - Inter Milán chce v tomto týdnu dokončit přestupy Axela Witsela a Antonia Candrevy. Vše ale může skončit úplně jinak, neboť Nerazzurri nechtějí Laziu ani Zenitu Petrohrad nabídnout požadovanou částku.

Zdá se, že Inter nechce utrácet. Tedy, jde o to, z jakého úhlu pohledu budete situaci brát. Inter Milán by v tomto týdnu rád dokončil dva přestupy. Oba ale můžou ztroskotat na financích.

S Axelem Witselem se už Inter údajně dohodl, je pro něj připravena pětiletá smlouva a 3 miliony eur za jednu sezónu. Jenže Zenit Petrohrad za něj požaduje 22 milionů eur, což italský celek odmítá.

Za sedmadvacetiletého záložníka nabízí zatím jen 18 milionů eur, tedy částku, za kterou Zenit není ochotný belgického reprezentanta prodat.

Podobná situace je i u záložníka Lazia Řím Antonia Candrevy. I zde je údajně dohoda s hráčem na světě, Římané ale požadují 24 milionů eur.

A i to je v rozporu s plány Interu Milán. Ten stále nabízí pouze 18 milionů plus případné dva v rámci bonusů. To Laziu rozhodně nestačí. Prezident Claudio Lotito se navíc domnívá, že se najde klub, který požadovanou částku nabídne. A Inter tak pravděpodobně ostrouhá.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články