Zpět na » Serie A » Wijnaldum je stále jedničkou, Římané zacílili i na Bjarnasona

Serie A - Wijnaldum je stále jedničkou, Římané zacílili i na Bjarnasona

Wijnaldum je stále jedničkou, Římané zacílili i na Bjarnasona © fourfourtwo.com - Birkir Bjarnason se raduje z branky.

1

Líbilo se

07.07. - Georginio Wijnaldum pro Římany stále zůstává prioritou číslo jedna. V případě neúspěchu hodlají Vlci zacílit na Birkira Bjarnasona, střelce jednoho z islandských branek ve čtvrtfinále proti Francii.

Zástupci římského klubu potvrdili, že prioritou číslo jedna pro letní nákupy zůstává Georginio Wijnaldum. Nizozemský středopolař by mohl opustit Newcastle po jediné sezóně, v níž se anglický klub nedokázal zachránit v nejvyšší soutěži.

Wijnaldum potvrdil, že v Championship hrát nechce a tak v létě Newcastle nejspíš opustí. Hlavním zájemcem o něj jsou právě Římané, kteří nabízejí 20 milionů eur. Vlci si už ale našli i alternativu. Pokud Nizozemec zamíří jinam, pokusí se o Birkira Bjarnasona.

Objev evropského šampionátu a střelec jedné z branek ve čtvrtfinále proti Francii momentálně působí v Basileji. U švýcarského mistra je ale také velmi krátce.

Konkrétně jednu sezónu, dříve působil právě v Itálii, kde hrával za Sampdorii a Pescaru. Po jediném roce by se tak osmadvacetiletý záložník mohl do Serie A vrátit.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články